Mynet Sohbet İstanbul

Mynet Sohbet İstanbul odalarımıza hoş geldiniz, İstanbullu dostlarımı ve arkadaşlarıma özel olarak sitemiz de, Sohbet ihtiyaçlarını karşılaya bilmeleri için Mynet Chat İstanbul odalarımıza Tüm İstanbul halkı davetlidir.

Mynet Sohbet İstanbul

Türkiye’nin tarihi İLlerinde önde gelen İstanbul bir nebze de olsa sizlere tanıtmak istiyorum. Yaz mevsimi geldiği zaman İstanbul’a turistler akın etmeye başlar, İşletmeler, lokantalar, bar, disko, otel, motel ve bir çok tarihi eser gezileri düzenlenir. Yazın bir başka olan İstanbul’a herkesin gelip gelmesi ve görmesi gerek bir çok yeri bulunmaktadır. Örneğin Takim, Beyoğlu, Eminönü, Arnavutköy Bebek gibi bir çok ilçesinde tarihi eserleri gezebilirsiniz.

Taksimde gezmeyi tercih ettiğiniz halde, İstiklal caddesinde gezmeniz size çok iyi gelecektir, sizler için çok değişiklik olacaktır. İstiklal Caddesin de müzik söyleyen müzisyenler bulunmaktadır, gerçekten içiniz ferahlayacaktır. Beyoğlu da çok güzel tarihi kesimler bulunmaktadır fakat, O meşhur yokuşları ile güzel anılarınız olabilir:) Eminönü ise çok güzeldir. Nasıl anlatsam bilmiyorum, o güzel nezih balıkçıları, Galata köprüsünde Kahvenizi yudumlarken denize baktığınız da içinize çok güzel ferahlık gelmesi.. Vapurlar iskeleye yaklaşıp kalkması, Galata köprüsü üzerinde Balık tutan profesyonel balıkçı arkadaşları izlemeniz ve tuttuğu canlı balıkları görmek sizlere çok iyi geleceğini düşüyorum İstanbul İLimizi ayaklarınızın altında görmek isterseniz şayet, Galata Kulesini göz ardı edemeyiz. Galata Kulesine çıktığınız zaman İstanbul ayaklarınızın altında olacak ve güzel anılarınızı bir selfie ile ölümsüzleştire bilirsiniz. Kısa ve öz bir şekil de İstanbul’a herkesin gelip görmesi gerek çok güzellikler saklıdır

Previous Post Kim Beğenmez Ki Kendini ?

Yorumlar

  1. By Ramazan

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir