Kadınlarla Flört Etme Tavsiyeleri!

Kadınlarla Flört Etme İpuçları.

Merhaba Mynet sohbet cet okurları. Sizlere birrrrr sürprizimmm var diyerek konuya girmek isterdim fakat üzgünüm ki öyle bir sürprizim yok. Her zaman ki gibi sizler için ufak bir araştırma yaptık ve sizlere kadınlarla flört etmek için işinize yarayacak bir kaç tavsiyeler bulduk.

Günümüzde her erkeğin hayali güzel bir kadınla ilişki yaşayıp mutlu ve huzurlu bir şekilde hayatına devam etmek. Bunu kim istemez ki ? Ama gel gelelim elimize bir kadınla tanışma fırsatı geçse de bunu ya ters tepiyoruz yada yapmış olduğumuz yaklaşımlarda ki yanlışlıklar yüzünden ipin ucunu kaçırıyoruz. Peki kendinize hiç ‘’ben ne yapmalıyım ?’’ Dediniz mi ? Dediyseniz de bu konuyu incelemenizde büyük fayda olacaktır. O halde ne yapmamız gerekiyormuş bir bakalım.

 

* Onunla Konuşma Vakti

Şimdi konuşmak için ilk sözü söyleme zamanı. Eğer açılış cümlesi bulmanıza saatler varsa.. unutun gitsin. Akıllı ve esprili bir giriş yaparsanız akıllı ve esprili görünürsünüz. Bu da her kadını etkiler.

* Basit tutun! En iyisi adınızı söyleyip, onunla sohbet etmek istediğinizi söyleyerek başlamak. Çok basit, “Selam, ben Ahmet” (adınız gerçekten Ahmet’se tabi) ve “sende istersen biraz sohbet edelim mi?” ile harikalar yaratabilirsiniz. İlk an için daha büyük cümlelere gerek yok. Politika tartışmayı başka bir sohbete bırakabilirsiniz. Sadece onun hakkında daha fazla bilgi edinin. İşi nedir, boş zamanlarında ne yapar, orada arkadaşlarıyla mı birlikte gibi şeyler.

* Onunla konuşurken yüzünde gözleri burnu ve ağzını kapsayan bir üçgen olduğunu varsayın ve oraya odaklanın. Vücudunuzun ve ayaklarınızın da ona dönük olması gerektiğini de unutmayın. Böylece vücut diliniz ona söyledikleri ile ne kadar çok ilgilendiğinizi ifade edecektir.

* Bir kadınla konuşurken kaşlarınızı çatmak karşınızdakine onu dikkatli bir şekilde dinlediğinizi hissettirir. Kadınlar bu konuda çok hassas olabiliyor. Ne anlatırlarsa anlatsınlar onları dikkatlice dinleyip anlattıkları konuda sohbet etmeniz onların hoşuna gidecek ve akıllarında yer edinecek sinizdir.

* Unutmayın: Kendiniz olun! Dürüst olun! Eğer bir beyin cerrahı değilseniz öyleymiş gibi anlatmayın. Kadınların hassas yalan detektörleri vardır, ve yalanınızı hissederlerse bu onları uzaklaştıracaktır.

Sizlere bu konumuzda ki tavsiyelerimiz bu kadar umarım işinize yarar. 

Bir sonraki konumuzda görüşmek üzere.

Previous Post İstanbul elit sohbet siteleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir