Ana Sayfa    Hakkımızda    İletişim   

Biz Kimiz?

Mynet Sohbet sitelerinde yer alan pek çok uygulamanın biri de ücretli olarak sohbet etmektir. Fakat bu uygulama artık tarih olacaktır.

Çünkü sizlere mynet sohbet sitesi ücretsiz olarak istediğiniz şekilde istediğiniz kadar sohbet etme ortamı sunan mynet chat siteleri sizlere en kolay şekilde arkadaşlık kapılarını aralamaktadır. Sohbet etmek için ücret ödememek ise sitenin daha fazla insan tarafından ziyaret edilmesini sağlayacaktır. Böylece bu MynetSohbetChat.Com sitesi aracılığı ile edinilecek arkadaş sayınızda istediğiniz şekilde artacaktır.

Ücretsiz mynet sohbet aynı zamanda sınırsız şekilde ücretsiz sohbet odaları etmenin en kolay şeklidir. Bir arkadaşınız ile başladığınız sohbetiniz hiçbir şekilde kesilmeyecek ve siz bitirinceye kadar sohbetiniz aralıksız olarak devam edecektir.

Bu sayede sohbetlerinizi en eğlenceli yerlerinde terk etmek gibi bir sıkıntı da sizleri bulmayacaktır. Kısaca sizlere vizyon ve misyonumuzdan bahsettik. Saygılar efendim.

SOHBET GİRİŞİ
Yada Uygulama İndir    

Vizyon: Kapatılan ve birçok dostluğun kendiliğinden oluştuğu eski mynet sohbet ortamında birbiri ile iletişimi kopan dostları tekrar bi araya getirmektir.
Misyon: Eski dostların bir arada tekrar yıllarca sohbet edebildiği, dertleşip eğlendiği güvenli bir sohbet sitesi alt yapısı kurulmuş olup bunu daime etmektir.
Bize güvenin...
İhtiyaçlarınızın ve bizden beklentilerinizin farkındayız!

Ana Sayfa    Sohbet Uygulamaları    Hakkımızda    İletişim