Beşiktaş – Fenerbahçe Derbisi İnceleme

Mynet Spor kanallarında bu günki konumuz Beşiktaş – Fenerbahçe Derbisi.

Mynet spor severler bu hafta tartışma konusunu bulmuş gibi. Kimi Beşiktaşın şampiyonluğunun riske girdiğini düşünse de Mynet Beşiktaşlılar bu fikire katılmıyor. Ligin bitimine 4 hafta kala oynanan bu kritik derbide Beşiktaş Son dakikalarda defansif hatadan dolayı yediği golle haftayı berabere kapattı. Bu sonuç Galatasarayın da yenilmesi ile Mynet Fenerbahçeli taraftarlar için adeta moral oldu.

Mynet spor odalarında yapılan bazı yorumları siz okurlarımız için not aldık ve işte onlardan bir kaçı

– ‘’UZUN YILLAR KONUŞULUCAK DERBİ..’’

– Uzun yıllar konuşulacak bazı derbiler vardır. Enteresan bir derbi oldu. Son dakikaya 3 puan cepte giriyosunuz 9 kişi kalmış rakip karşısın da, 90 dakika üstün bir şekilde oynuyorsunuz. İş finale gelince de olmuyacak bir hala ile 1 puan ile soyunma odasına gidiyorsunuz olacak iş değil.

– ‘’4-0 OLACAK MAÇ, OLMASSA OLMAZ AMA..’’

– Beşiktaş böyle bir Fenerbahçe’yi yakalamış, övgüler yağdırdığımız Beşiktaş’ta Şenol hoca Son dakikada sokma Gökhan’ı.Gökhan’la Necib’i almak demek oyunun son bölümlerinde biz 1-0’ı koruyacağız demektir.

Öte yandan Mynet Sohbet odaların da bulunan Fenerbahçeli taraflar da bu duruma oldukça sevindiler. Bu hafta Mynet Sohbet ve Mynet Spor odalarında uzun zaman konuşulacak bu Derbi kalan son maçları da biz Mynet spor severleri heycanlandıracak gibi görünüyor. Heyecan verici ve süprizlerle dolu 4 hafta bizi bekliyor. Sizde Mynet Sohbet ve Mynet Spor odalarına katılmak ve fikrinizi söylemek istiyorsanız, bu  link üzerinden Sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Yakında görüşmek üzere..

Previous Post Dünya Yıldızlarının serbest kalır bedelleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir