Anneler günü için hediye seçimi ve tavsiyeler.

Merhaba mynet sohbet chat okurları. Bugün 14 mayıs Anneler günü. Bunun için hem kutlama, hediye seçimi, belki alırsanız bir pasta ve bunun üzerine yazılabilecek güzel bir söz için sizlere tavsiyeler vermek istedik.

Öncelikle Dünyada tüm Annelik duygusunu tatmış, bizleri büyütüp kahrını çekmiş annelerimizin bu güzel gününü kutlar, huzurlu, mutlu, sağlıklı uzun yıllar geçirmesini dileriz. Anneler için ilan edilmiş bu günde Annelerimizin yüzünü güldürmek, onları sevindirmek ve değerli olduklarını bir kez daha hissettirmek için sizlere neler yapabiliriz tavsiyelerde bulunmak istedik.

Anneler için alınabilecek hediyeler.

* Maddi durumunuz yerinde ise altın bir küpe yada bir yüzük seçebilirsiniz.

* Biraz ihtiyaca dayalı da düşünebiliriz dekorasyon ürünleri, Halı, nevresim takımları gibi hediyeler çoğu annenin bayıldığı şeylerdir.

* Annelerin en bayıldığı hediye çeşitlerinden bir tanesi de küçük ev aletleridir. Kahve makinası, çaydanlık, kahve takımı, çatal bıçak seti gibi hediyelerde Annenizi çok mutlu edebilir.

* Eğer imkanınız var sa ki bu gün pazar, Bir akşam yemeğine çıkarabilir veya ailecek bir yemek organizasyonu yapabilirsiniz.

* Eski fotoğraflarınızdan bir albüm yaptırıp geçmişe ufak bir yolculuk fena fikir sayılmaz.

* Sabah erken kalkıp sabah kahvaltısı hazırlamakta hem annenizi şaşırtabilir hemde güzel bir hediye yerine geçebilir. İşi biraz daha ileriye taşırsak ev işinde yardım ve gün boyu onunla vakit geçirmekte Annenize güzel bir hediye ve pazar tatili olacaktır.

* Eğer hiç hediye alamıyorsanız bir gül, onuda unuttuysanız kocaman bir sarılmak ve bir öpücükte Anneniz için yeterli gelecektir.

Anneler günü için güzel sözler

Eğer bir pasta almışsanız ve üzerine bir söz arıyorsanız tam üstüne bastınız. İşte Anneler günü için güzel sözler.

 • Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor . Anneler günün kutlu olsun.
 • Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.
 • Meğer dilimdeki en güzel kelimeymiş senin adın. Ne zaman ANNEM desem dünyama güneş doğuyor, ruhumu huzur kaplıyor Anneler Günün Kutlu Olsun canım Anam
 • Senden yediğim terliğin acısıyla ağlarken bile Anneee diyebiliyorsam bu ancak Anne mucizesidir. Anneler günün kutlu olsun cantanem.
 • Benim için herşeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilmeyen dünyanın en güzel annesinin anneler gününü kutluyorum.
 • Evimin neşesi, dünyamın güneşi, mutluluğum, huzurum en büyük servetim sensin benim canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.
 • Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük sansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.
 • Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem Seni çok seviyorum
 • Gücüme güç, umuduma umut katan annem Anneler günün kutlu olsun!!

Umarım paylaşımımız işinize yarar. Tekrardan tüm Annelerin Anneler günü kutlu olsun.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Previous Post Kadınlarla Flört Etme Tavsiyeleri!

Yorumlar

 1. By Recep Toraman

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir